Меблева фурнітура Blum

Бренд
Ціна
Тип товарів
Довжина, мм
Тип направляючих
Дотягувач
Тип
Розмір фасаду мм
Сторона кріплення
Тип монтажу
Країна виробник
Новинка
52213
0.0
Під замовлення
411.70 грн.
+
БрендБлюм Тип товаруРелінг SKUZR4.500RS.ERE R+L MP SW-M Довжина, мм500 НовинкаНі
БрендБлюм Тип товаруНапрямні SKU450.2701B K R+L MP ZN Довжина, мм270 Вид висуванняПовне
БрендБлюм Тип товаруНапрямні SKU453.5001B K R+L MP ZN Довжина, мм500 Вид висуванняПовне
БрендБлюм Тип товаруУтримувач фасаду SKUZIF.71M0 FRO R V100R737 Сторона кріпленняПрава Країна виробникАвстрія
172695
0.0
Під замовлення
712.00 грн.
+
БрендБлюм Тип товаруТелескопічний важіль SKU22F3201 TE-HEB V42 NI НовинкаНі Країна виробникАвстрія
19708
0.0
Під замовлення
100.20 грн.
+
БрендБлюм Тип товаруКріплення передньої панелі SKUZIF.74D0 FRO R V100SEIW Сторона кріпленняПрава Країна виробникАвстрія
БрендБлюм Тип товаруУтримувач фасаду SKUZIF.74C0 FRO R V100R737 Сторона кріпленняПрава Країна виробникАвстрія
52497
0.0
Під замовлення
5 759.60 грн.
+
БрендБлюм Тип товаруКомплект ящика Довжина, мм300 Країна виробникАвстрія Системна висотаM
40931
0.0
Під замовлення
1 992.70 грн.
+
БрендБлюм Тип товаруКомплект Довжина, мм400 НовинкаТак Країна виробникАвстрія
52210
0.0
Під замовлення
378.00 грн.
+
БрендБлюм Тип товаруРелінг SKUZR4.450RS.ERE R+L MP SW-M Довжина, мм450 НовинкаНі
52315
0.0
Під замовлення
3 384.90 грн.
+
БрендБлюм Тип товаруКомплект ящика Довжина, мм450 Країна виробникАвстрія Системна висотаN
52216
0.0
Під замовлення
498.80 грн.
+
БрендБлюм Тип товаруРелінг SKUZR4.550RS.ERE R+L MP SW-M Довжина, мм550 Розміри релінгу19.8х14.8 мм
52470
0.0
Під замовлення
4 171.20 грн.
+
БрендБлюм Тип товаруКомплект ящика Довжина, мм500 Країна виробникАвстрія Системна висотаE
40918
0.0
Під замовлення
3 876.90 грн.
+
БрендБлюм Тип товаруКомплект Довжина, мм350 НовинкаТак Країна виробникАвстрія
19686
0.0
Під замовлення
3 349.80 грн.
+
БрендБлюм Тип товаруПередня панель SKUZV7.1043C01VORD-ST 12ELN2 Варіант кріплення фасадуШурупами Країна виробникАвстрія
52499
0.0
Під замовлення
5 746.10 грн.
+
БрендБлюм Тип товаруКомплект ящика Довжина, мм300 Країна виробникАвстрія Системна висотаM
52453
0.0
Під замовлення
4 864.20 грн.
+
БрендБлюм Тип товаруКомплект ящика Довжина, мм450 Країна виробникАвстрія Системна висотаM
БрендБлюм Тип товаруКріплення передньої панелі SKUZI4.0MS1 FRO R+L V1SW-M НовинкаНі Країна виробникАвстрія
52095
0.0
Під замовлення
1 969.50 грн.
+
БрендБлюм Тип товаруБоковина SKU470K5002S  Z R+L  V1 IG-M Сторона кріпленняЛіва+Права Довжина, мм500
42681
0.0
Під замовлення
445.50 грн.
+
БрендБлюм Тип товаруРелінг SKUZRG.337RSICRE*R+L MP SEIW Довжина, мм400 НовинкаНі
19736
0.0
Під замовлення
55.90 грн.
+
БрендБлюм Тип товаруТримач задньої стінки SKUZ30N000S.04HO-R R V50SEIW Сторона кріпленняПрава Системна висотаN
19595
0.0
Під замовлення
53.00 грн.
+
БрендБлюм Тип товаруТримач для вставки SKUZ36D00802 AU-H L 50R737 Сторона кріпленняЛіва Країна виробникАвстрія
30075
0.0
Під замовлення
1 079.90 грн.
+
БрендБлюм Тип товаруЦарга SKU378M3502SA Z R+L V1 SEIW Довжина, мм350 Вид висуванняПовне
52187
0.0
Під замовлення
99.20 грн.
+
БрендБлюм Тип товаруТримач задньої стінки SKUZB4K000S HO-RW MP IG-M Системна висотаK КолірІндіум
БрендБлюм Тип товаруТримач задньої стінки SKUZ30M000S.45ECK-RW MP SEIW З'єднання кріплення фасаду з царгоюM Напрямок асортименту систем висуванняАвстрія
19709
0.0
Під замовлення
100.20 грн.
+
БрендБлюм Тип товаруКріплення передньої панелі SKUZIF.74D0 FRO L V100SEIW Сторона кріпленняЛіва Країна виробникАвстрія
52098
0.0
Під замовлення
2 359.90 грн.
+
БрендБлюм Тип товаруБоковина SKU470K5502S  Z R+L  V1 IG-M Сторона кріпленняЛіва+Права Довжина, мм550
БрендБлюм SKUZRR.5200 REL-H MP R906 Країна виробникАвстрія Колір елементаСірий металік МатеріалМетал
БрендБлюм Тип товаруТримач задньої стінки SKUZ30D000S.22HO-RW MP SEIW Сторона кріпленняУніверсальна З'єднання кріплення фасаду з царгоюD
52332
0.0
Під замовлення
4 964.90 грн.
+
БрендБлюм Тип товаруКомплект ящика Довжина, мм500 Країна виробникАвстрія Системна висотаM
52145
0.0
Під замовлення
533.20 грн.
+
БрендБлюм Тип товаруБоковина SKU470M5002S  Z RE   V20SW-M Сторона кріпленняПрава Довжина, мм500
52244
0.0
Під замовлення
1 396.40 грн.
+
БрендБлюм Тип товаруBOXCOVER SKUZL4M00808 BVH R+L V1IG-M Країна виробникАвстрія КолірИндиум
52096
0.0
Під замовлення
1 687.30 грн.
+
БрендБлюм Тип товаруБоковина SKU470K5002S  Z R+L  V1 OG-M Сторона кріпленняЛіва+Права Довжина, мм500
БрендБлюм Тип товаруНапрямні SKU453.6001B K R+L MP ZN Довжина, мм600 Вид висуванняПовне
52127
0.0
Під замовлення
1 875.70 грн.
+
БрендБлюм Тип товаруБоковина SKU470N5002S  Z R+L  V1 SW-M Сторона кріпленняЛіва+Права Довжина, мм500
52236
0.0
Під замовлення
1 203.50 грн.
+
БрендБлюм Тип товаруBOXCAP SKUZL4.500S.E BXCA MP 10OG-M Довжина, мм500 Країна виробникАвстрія
171241
0.0
Під замовлення
8.80 грн.
+
БрендБлюм Тип товаруЗаглушка SKU70.4503 ABD V1000 ONS НовинкаНі Країна виробникАвстрія
40967
0.0
Під замовлення
4 244.10 грн.
+
БрендБлюм Тип товаруКомплект Довжина, мм400 НовинкаТак Країна виробникАвстрія
БрендБлюм Тип товаруЗаглушка SKUABD.1009.BLAB IM1000IN-G ФормаПрямокутна Вид печатиЗ написом
19598
0.0
Під замовлення
53.00 грн.
+
БрендБлюм Тип товаруТримач для вставки SKUZ36D00802 AU-H R 50R737 Сторона кріпленняПрава Країна виробникАвстрія
Показати ще 40 товарів
Фільтри товарів
Бренд
Ціна
грн.
грн.
  • 0грн.
  • 14929грн.
Тип товарів
Довжина, мм
Тип направляючих
Дотягувач
Тип
Розмір фасаду мм
Сторона кріплення
Тип монтажу
Країна виробник
Новинка